Autopožičovňa Podvysoká

Laboprofilak RSP s.r.o.

Požičiame Vám auto na súkromné, dovolenkové či pracovné účely.
Naša spoločnosť sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti prenájmu vozidiel. Autopožičovňa LABOPROFILAK so sídlom v Podvysokej /v okrese Čadca/ poskytuje prenájom - požičanie osobných automobilov. S automobilom sa môžete pohybovať na Slovensku v Českej republike i v krajinách Európskej únie. Jediné čo k tomu potrebujete je Váš občiansky preukaz a malá záloha s tým, že je potrebné vedieť na ako dlho auto si chcete požičať. Nájom vozidla delíme na víkendový, krátkodobý a dlhodobý prenájom vozidla.

Auto Vám požičiame keď si u nás necháte opraviť auto, za zvýhodnených podmienok.

Nájom na víkend platí pri prevzatí vozidla v piatok od 14:00 hod po vrátenie vozidla v pondelok do 10:00 hod. Víkendový prenájom je stanovený na 1 deň a víkend. V prípade dlhodobého resp. pravidelného krátkodobého prenájmu je cena stanovená individuálne. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Záloha pri zapožičaní vozidla je 200 €, ktorá bude zákazníkovi vrátená po odovzdaní vozidla bez poškodenia. Pri najazdení viac ako 1000 km je účtovaný príplatok za každých 250 km navyše 20 €. Pri dlhodobom prenájme sa poplatok účtuje pri najazdení viac ako 3000km. V prípade zarezervovania vozidla na viac ako 3 dni je potrebné v deň rezervácie zaplatiť zálohu za rezerváciu vo výške 100 €. V prípade, ak si zákazník nepríde vyzdvihnúť rezervované vozidlo uvedená záloha nebude zákazníkovi vrátená. Pri telefonickej a e-mailovej objednávke je rezervácia platná až po pripísaní zálohy na bankový účet resp. po uhradení zálohy v hotovosti na prevádzke. Zákazníkovi bude vystavená zálohová faktúra so všetkými potrebnými údajmi na zrealizovanie úhrady.
Môžete si u nás rezervovať auto na tel. čísle (+421) 918 535 032. Pri prevzatí vozidla sa spíše zmluva o požičaní vozidla. Prebehne kontrola vozidla a odovzdanie zákazníkovi. Prajeme Vám veľa šťastných kilometrov v našom aute.

Autopožičovňa - ŠKODA OCTAVIA