Autopožičovňa Podvysoká

Laboprofilak RSP s.r.o.

Požičiame Vám auto na súkromné, dovolenkové či pracovné účely v okrese Čadca a sme blízko Turzovky.
U nás si požičiate automobil rýchlo a bez starostí. Jedna z našich služieb, ktorú ponúkame je autopožičovňa LABOPROFILAK so sídlom v Podvysokej. Prenajímame automobil značky ŠKODA Octavia. S automobilom sa môžete pohybovať na Slovensku, v Českej republike i v krajinách Európskej únie. Jediné čo k tomu potrebujete je Váš občiansky preukaz a vodičský preukaz. Pri prenájme sa skladá vratná záloha s tým, že je potrebné uviesť na ako dlho si auto chcete požičať. Tento údaj sa uvádza pri podpise prenájmu, ale nie je problém si neskôr prenájom predĺžiť. Nájom vozidla delíme na víkendový, krátkodobý a dlhodobý nájom vozidla.

Autopožičovňa "na deň" (krátkodobý nájom)
Škoda Octavia 38,00 €
Škoda Octavia 38,00 €
Škoda Rapid 38,00 €
Víkendová autopožičovňa (piatok až pondelok) - víkendový nájom
Škoda Octavia 120,00 €
Škoda Octavia 120,00 €
Škoda Rapid 120,00 €


Dlhodobá autopožičovňa (mesiac)
Škoda Octavia 950,00 €
Škoda Octavia 950,00 €
Škoda Rapid 950,00 €Pri pravidelnom prenájme vozidla Vám ponúkame možnosť pristavenia vozidla na Vašu adresu.

Pri oprave Vášho automobilu v našom servise Vám zapožičiame automobil za zvýhodnených podmienok.Víkendová autopožičovňa

Je vhodné si automobil rezervovať telefonicky alebo emailom. Nájom na víkend začína pri prevzatí vozidla v piatok najneskôr od 14:00 hod, po vrátenie vozidla v pondelok do 10:00 hod. Víkendový prenájom je stanovený na celý víkend, ale automobil si môžete zapožičať aj na 1 deň, v prípade dohody alebo pravidelnejšieho nájmu vozidla. V prípade pravidelného prenájmu je cena zvýhodnená individuálne.

Autopožičovňa "na deň"

Nájom na deň, začína pri prevzatí vozidla v predom dohodnutý deň a čas, najneskôr však od 14:00 hod. Nájom končí v dohodnutý deň vrátenia /o týždeň, o 14 dní.../ na dohodnutú hodinu. V prípade že by ste chceli nájom predĺžiť , je potrebné nás informovať vopred a v deň ukončenia prísť podpísať novú zmluvu o požičaní automobilu. V prípade dlhšieho nájmu vozidla i cez víkend sa počíta s cenou v nájomnej zmluve /cena za deň/.

Dlhodobý prenájom vozidla

Dlhodobý nájom vozidla, začína pri prevzatí vozidla v predom dohodnutý deň, najneskôr však od 14:00 hod. Nájom končí v dohodnutý deň vrátenia,na dohodnutú hodinu. V prípade, že by ste chceli nájom predĺžiť, je potrebné nás informovať vopred a v deň ukončenia prísť podpísať novú zmluvu o požičaní automobilu. Pri dlhodobom prenájme a cestách do zahraničia je potrebné uhradiť čiastku na dohodnutý čas nájmu vopred.

Všeobecné podmienky

Požičanie vozidla je vhodné si dopredu dohodnúť, inak by sa Vám mohlo stať, že vodzidlo nebude v daný termín k dispozícií. Pri rezervácií predom, je potrebné zložiť rezervačnú zálohu ktorá je vratná, aby sme vedeli, že si pre automobil prídete a Vy budete mať istotu, že automobil nájdete v dohodnutý termín pripravený len pre Vás. Rezervačný poplatok je vratný pri vyzdvihnutí vozidla. Rezervácia platí ododňa zloženia zálohy.
Záloha pri zapožičaní vozidla je 200 €, ktorá Vám bude vrátená po odovzdaní vozidla bez poškodenia.
Pri telefonickej a e-mailovej objednávke je rezervácia platná až po pripísaní zálohy na bankový účet resp. po uhradení zálohy v hotovosti na prevádzke. Zákazníkovi bude vystavená zálohová faktúra so všetkými potrebnými údajmi na zrealizovanie úhrady.

Môžete si u nás automobil rezervovať na tel. čísle (+421) 918 535 032. Pri prevzatí vozidla sa spíše zmluva o požičaní vozidla. Prebehne kontrola vozidla, poučenie o používaní a odovzdanie zákazníkovi.

Prajeme Vám veľa šťastných kilometrov na našich cestách!

Ceny sú uvedené vrátane DPH.

Autopožičovňa - ŠKODA