Kontakt

Sídlíme v budove s nápisom AUTOSERVIS LABO

Kontaktné informácie

Pri využití naších služieb či technickej opravy Vášho automobilu môžete využiť našu službu náhradného vozidla , autopožičovňu. Na cestu od nás prípadne môžete použiť autobusovú alebo vlakovú dopravu v smere Makov i Čadca. Zastávky sú veľmi blízko nášho autoservisu. Historický názov firmy Laboprofilak RSP s.r.o. je Autoservis labo s.r.o.

Korešpondenčná adresa

  • Podvysoká 386,
    Podvysoká,023 57
    Slovenská republika
  • +421 918 535 032
  • 49°24'48.5"N 18°40'11.3"E

Cesta autom


Smer z Turzovky do Staškova : od Turzovky sme vzdialení 2,5 km. Na Podvysokej asi 100m za kostolom je Obecný Úrad. Pred Obecným Úradom Podvysoká, ktorý budete mať následne na pravej strane odbočíte do uličky. Pokračujte na koniec ulice, kde je vjazd do nášho autoservisu hneď vedľa modrej budovy firmy DELTA. Na budove je veľký nápis Autoservis Labo s.r.o. a reklamné tabule NOVOL, ATE – brzdové centrum, pod ktorými je vstup do prijímacie kancelárie autolakovne Laboprofilak RSP s.r.o.

Smer z Čadce do Turzovky : na Staškove prejdete cez most ponad rieku Kysuca a po 400m prejdete železničné priecestie. Približne po 300m uvidíte po pravej strane autobusovú zastávku Podvysoká Tesla a priamo oproti zastávky Obecný úrad Podvysoká. Za Obecným úradom odbočíte vľavo do uličky. Pokračujte na koniec ulice, kde je vjazd do nášho autoservisu hneď vedľa modrej budovy firmy DELTA. Na budove je veľký nápis Autoservis Labo s.r.o., pod ktorými je vstup do prijímacie kancelárie autolakovne Laboprofilak RSP s.r.o.


Cesta autobusom


Z Turzovky do Čadce: Pri Obecnom Úrade sa nachádza autobusová zastávka Tesla. Pešo od zastávky sa vrátite asi 50m k Obecnému úradu a za ním odbočíte doľava. Naša autolakovňa Laboprofilak RSP s.r.o. je vzdialená od zastávky asi 3 min. chôdze.

Smer z Čadce do Turzovky : Zakúpite si lístok na zastávku Podvysoká Tesla. Zastávka sa nachádza priamo oproti bočnej uličke, vedľa Obecného Úradu Podvysoká. Na konci tej uličky sa nachádza príjmová kancelária nášho sídla.


Cesta vlakom


Cesta vlakom poskytuje našim zákazníkom možnosť komfortnej dopravy pri oprave alebo lakovaní Vášho automobilu v smere do Makova i do Čadce. Z vlakovej stanice Podvysoká sa vrátite pešo k hlavnej ceste asi 2 min chôdze a vydáte sa smerom doľava k Obecnému Úradu asi 2min. chôdze. Za Obecným Úradom vľavo asi po 3 min. chôdze uvidíte našu kanceláriu.


Naše staré priestory


Priestory ktoré sme začali budovať s kanceláriou ako firma Labo autoservis s.r.o.


Naše nové priestory firmy Laboprofilak RSP s.r.o.


Rozšírili sme ponuku služieb pre našich zákazníkov a aby sa u nás cítili pohodlne začali sme priestory rekonštuovať. Naše nové kancelárske priestory pre príjem a výdaj objednávok, servisných opráv a objednávok na lakovanie po rekonštrkucií priestorov