Laboprofilak s.r.o.

Firma Laboprofilak s.r.o., vznikla v roku 2006 so sídlom v Olešnej. Prvý rok boli v tejto prevádzke vykonávané len mechanické opravy vozidiel.

V roku 2009 sme nadviazali spoluprácu s firmou NOVOL SK, výrobcom profesionálnych výrobkov pre autolakovne. Na základe tejto spolupráce sme zakúpili kvalitnú miešačku farieb na vodnej báze a rozšírili sme ponuku poskytovaných služieb opráv automobilových vozidiel o lakovanie automobilov. Otvorili sme novú autolakovňu, kde ponúkame lakovanie automobilov všetkých značiek, taktiež sme začali ponúkať lepenie certifikovaných autofólií a miešanie autolakov na akrylovej i na vodnej báze. Vybudovali sme profesionálne koloristické centrum a spolupracujeme s poisťovňami AXA, GENERALI, ONLIA, UNION, KOMUNÁLNA POISŤOVŇA, KOOPERATIVA, UNIQUA na likvidácií poistných udalostí.

V roku 2013 sme sa presťahovali z prevádzky v Staškove, do novej prevádzky v Podvysokej, kde nás môžete nájsť vedľa obecného úradu.

V roku 2018 sme v našej prevádzke otvorili predajňu lakovníckych potrieb, kde naším zákazníkom ponúkame rôzne druhy tmelov, lakov, podkladov, brúsne a maskovacie materiály a mnoho iného užitočného sortimentu pre lakovnícky priemysel. Zároveň v predajni ponúkame miešanie farieb do predplnených sprejov.

Naším hlavným zameraním je poskytovanie profesionálnych lakovníckych služieb a profesionálna úprava karosérií pre širokú verejnosť. Zaoberáme sa tiež nástrekom podvozkov špeciálnymi ochrannými nástrekmi ako i leštením karosérie vozidiel. Na našu prácu poskytujeme záruku 5 rokov a na lakovanie veteránov 25 rokov.

Je nám cťou Vám prezentovať naše služby, ktoré u nás môžete využiť v plnej miere a v profesionálnom prevedení.

Tešíme sa na Vašu návštevu.