Služby autolakovne Laboprofilak, RSP s.r.o.

Laboprofilak, RSP s.r.o. je autolakovňa a autoservis, ktorý sa snaží poskytnúť zákaznikom priblížiť služby starostlivosti o automobil. Vieme ošetriť automobil od podvozku až po strechu.

AUTOLAKOVANIE

Lakujeme profi lakmi a farbami z rady SPECTRAL color technology. SPECTRAL 2.0 je komplexná technológia na opravu laku vhodná pre lakovne a autolakovne so zárukou najvyššej kvality pre automobily. Táto technológia sa neustále vyvíja a zlepšuje. V každej fáze opravy laku, počnúc antikoróznou ochranou, tmelením, základným náterom, výberom farby, nanášaním bezfarebného laku pomocou špeciálnych prísad. Technológia Spectral 2.0 je technologicky vyspelé riešenie, ktoré vám umožní dosiahnuť najlepší efekt a štandard spracovania. Vhodný výber materiálov umožňuje stredné a veľké opravy laku ako aj rýchlu opravu bodových poškodení, ako aj bezproblémovú a trvácnu opravu plastov.


KLAMPIARSKE, KARSOÁRSKE PRÁCE

Ponúkame Vám autoklampiarske opravy, ľahko preliačených karosérií i ťažko havarovaných automobilov alebo dodávok. Súčasťou týchto prác sú koplexné karosárske opravy, rovnanie karosérií vyťahovaním, vyťahovanie na spotovačke a rovnanie na stolici.


LEŠTENIE AUTOLAKOV

Ponúkame leštenie a renováciu laku. Vaše auto dostane nový lesk a zvýši sa ochrana Vášho laku a žiarivosť Vašej farby. V tomto smere ponúkame renováciu odolným voskom, alebo priamo keramickú ochranu laku. Keramická ochrana laku odolá aj drobným kamienkom.


KONZERVOVANIE DUTÍN KAROSÉRIÍ

Ponúkame striekanie dutín karosérií - konzervácia dutín zabraňuje vnútornej korózií a predĺžuje životnosť karosérie.


MIEŠANIE FARIEB A LAKOV

Ponúkame miešanie farieb a lakov na individuálne striekanie alebo plníme spreje.


PREDAJ LAKOVNÍCKYCH POTRIEB

Predávame materiál potrebný pre opravu, striekanie a lakovanie karosérií.